בניית חדרי בריחה

טלפון טלפון: 052-4232683
בניית חדרי בריחה

חדר בריחה נייד לילדים
מכירים את זה שאתם מסיימים חדר בריחה מורכב ומאתגר, יושבים אחר כך לשתות בירה עם חברים ומוצאים את עצמכם אומרים בקול: "וואו, הלוואי שהייתי בונה חדר בריחה משלי?"
ובכן, הגיע הזמן להפסיק לפנטז – ולהתחיל להגשים!
"אנלוקד" המספקת שירות חדר בריחה נייד לאירועים, תסייע לכם להגשים את החלום ולבנות חדר בריחה מדליק, מושקע ומיוחד. מחלקת שירותי בניית חדרי בריחה של החברה מתמחה בתכנון והקמה של חדרי בריחה בכל רחבי הארץ, ותשמח להעמיד את נסיונה והידע המקצועי שצברה לרשותכם.

למה אתם צריכים חברה מקצועית?
כדי שחדר בריחה יהיה מעניין, מותח ויסקרן את המשתתפים בו, כדי שהוא יהיה מאתגר מחד אך לא מייאש מאידך וכדי שכל החלקים שבו יובילו אל הפתרון המיוחל באופן הרמוני – צריך הרבה יותר מסתם אהבה לתחום.
המפתח להצלחה טמון באיזון בין רמת החידות, תצורת המשחק ובין האופן שבו משווקים את החדר, וכדי להצליח לעשות זאת (ובגדול!) – חשוב לעבוד עם אנשי מקצוע המתמחים בבניית חדרי בריחה, שמבינים את השלבים הנדרשים בדרך להקמתו ויודעים כיצד עובד תהליך החקר, התכנון, הבניה עצמה וכן השיווק של חדר הבריחה המיועד.

כאן בדיוק אנחנו נכנסים לתמונה!
משלב התכנון ועד ההקמה המיוחלת – נשמח לעמוד לרשותכם בכל השלבים שבדרך:

1. גיבוש קונספט
מה תהיה העלילה של החדר? מהי התמה המנחה את החדר? מהו הסיפור העומד מאחורי החידות? לא משנה כמה פרוע הרעיון שלכם – אנחנו איתכם. יחד נתאים סיפור לכל נושא שעולה על דעתכם ונבנה את התמה המסקרנת ביותר.
2. כתיבת תסריט וחידות
לאחר שהתמה של החדר ברורה לנו, נעבור לשלב הבא – שלב כתיבת התסריט וגיבוש החידות.
כדי שהחדר יעבוד באופן הטוב ביותר, חייבים לקחת בחשבון גורמים שונים כמו התאמת החידות לסיפור, כמות החידות, רמת הקושי שלהן, איזון בין חידות "קלאסיות" לטכנולוגיות ועוד.
זכרו – החידות חשובות מאוד, אך ההתאמה שלהם לסיפור העומד מאחורי החדר חשוב לא פחות.

3. בניית חדרי בריחה
שלב הבניה של חדר הבריחה הוא לא עניין של מה בכך.
הבניה טומנת בחובה תכנון מורכב המשלב בתוכו את עיצוב החדר, תכנון המרחב הקיים והחללים השונים בתוכו, תכנון האמצעים האלקטרוניים שבחדר בקפידה וכן לקיחה בחשבון שכל פרט בחדר – נועד לעמוד תחת שימוש מסיבי ומתמשך.

בעזרת "אנלוקד", תוכלו להפוך את החלום שלכם למציאות! הצטרפו לחוויה בלתי נשכחת הטומנת בחובה הזדמנות עסקית לא מבוטלת, ורכבו על ההצלחה המטאורית של טרנד חדרי הבריחה.